مشاوره خانواده تلفنی، مشاوره خانواده آنلاین ـ بلی یا خیر؟

مشاوره خانواده تلفنی، مشاوره خانواده آنلاین ـ بلی یا خیر؟

مشاوره خانواده و روانشناسی:

همیشه این سوال پیش میاد که مشاوره گرفتن در مورد مشکلاتی که داریم و مسائل خانوادگی ای که با آنها روبرو هستیم حتی به صورت مشاوره خانواده تلفنی، مشاوره خانواده آنلاین مورد نیاز هست یا خیر و آیا توصیه می شود یا نه.

در قدیم مشاوره خانواده به گونه ای انجام می شد که افراد مشکلات خانوادگی خود را از طریق اطرافیان و افراد باتجربه و بزرگتر خانواده مطرح می کردند و در حقیقت از آنها مشاوره می گرفتند. با توجه به تغییرات عمده ای که در روش زندگی ایجاد شده و تغییر نسلی که اتفاق افتاده، مشکلات خانوادگی نیز تغییر رنگ داده و بسیار پیچیده شده است که همین موضوع باعث شده که بزرگترها هم نتوانند کمک شایانی به اطرافیان خود کنند و در برخی موارد مسائل خانوادگی مطرح شده برای آنها غیر قابل باور به شمار بیاید.

در این حالت هست که مشاوره خانواده توسط متخصصین این امر که دائما در حال به روز کردن اطلاعات و روش های مشاوره ای خود هستند کارساز بوده و شاید بتواند به راحتی مسائل خانوادگی را برطرف نمایند و آموزش خانواده و مهارت های ازدواج را به شما ارائه نماید.

مشاوره خانواده تلفنی، مشاوره خانواده آنلاین:

امروزه با توجه به مسائل مربوط به زمان رفت و آمد در شهرها، همچنین زمان بندی و گرفتن نوبت از مرکز مشاوره و روانشناسی و انتظار کشیدن برای نوبت، مواردی دیده شده که حضور فیزیکی در زمان مناسب و به موقع (با توجه به مشکلات خانوادگی بوجود آمده) در مرکز مشاوره خانواده برای افراد امکان پذیر نباشد و جهت صرفه جویی در زمان و مشاوره به موقع، به سمت مشاوره تلفنی سوق پیدا کنند. بدین منظور مشاورین خانواده این امکان را فراهم نمودند که بتوان حتی به صورت مشاوره خانواده آنلاین عمل کرده و راحتی مراجعین را به همراه داشته باشد.

علاوه بر موارد بالا که باعث شده مشاوره خانواده تلفنی، مشاوره خانواده آنلاین رو به افزایش باشد، امکان دسترسی از تمامی نقاط کشور نیز مزید بر علت خواهد بود و مراجعین می توانند از اقصی نقاط کشور با مشاوره خانواده مورد نظر خود در تماس باشند.

مشاوره خانواده تلفنی، مشاوره خانواده آنلاین

جهت مشاوره خانواده تلفنی، مشاوره خانواده آنلاین از طریق ID تلگرام rahelesadeghi66@ اقدام نموده و پیگیری نمایید.

این موضوع نیز می تواند مورد توجه افرادی که نیاز به مشاوره خانواده یا ازدواج دارند نیز باشد که مشاوره خانواده تلفنی یا مشاوره خانواده آنلاین می تواند در صورتیکه مشکل شخص توسط مشاور مربوطه قابل بررسی نباشد، با کمترین هزینه و با حداکثر سرعت به متخصص دیگر ارجاع داده شود.

 

مشاوره خانواده دسته بندی وسیعی داشته و می تواند موارد زیر را از کودکی به بعد شامل شود. مشاوره خانواده می تواند با توجه به تخصص خود امور مربوط به مشاوره را پذیرفته یا به دیگری ارجاع دهد.

 1. مشاوره دوران بارداری
 2. مشاوره نوزاد
 3. مشاوره کودک
 4. مشاوره یادگیری کودک
 5. مشاوره بازی کودک،
 6. مشاوره تربیت کودک
 7. مشاوره نوجوان
 8. مشاوره بلوغ و رشد
 9. مشاوره جوان
 10. مشاوره دوستی بین دختر و پسر
 11. مشاوره دوستی‌های پیش از ازدواج
 12. مشاوره پیش از ازدواج
 13. مشاوره دوران نامزدی
 14. مشاوره همسرگزینی
 15. مشاوره همسریابی
 16. مشاوره ازدواج
 17. مشاوره عقد و مهریه
 18. مشاوره زندگی مشترک
 19. مشاوره جنسی
 20. مشاوره زناشویی
 21. مشاوره خانواده تلفنی
 22. مشاوره چندهمسری
 23. مشاوره خیانت
 24. مشاوره طلاق

علاوه بر مطالب ذکر شده در بالا و مطرح شدن امکانات و مزایای مشاوره خانواده تلفنی، این امکان فراهم خواهد بود که در صورت نیاز به مشاوره خانواده حضوری در مرکز مشاوره و روانشناسی، مشاور شما را با توجه به حساسیت مشکل خانوادگی به مرکز مشاوره و روانشناسی ارجاع داده و زمان بندی مراجعه شما را اولویت بندی نماید.

تماس با ما

جهت ارتباط می توانید از طریق شماره تلفن ۰۹۱۹۲۱۳۶۰۲۳ (خانم راحله صادقی) تماس حاصل نمایید و یا از طریق ID تلگرام rahelesadeghi66 با خانم راحله صادقی در تماس باشید. مرکز مشاوره و روانشناسی شرق تهران: خیابان پیروزی بین اول و دوم نیروهوایی

 

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *